шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Красноперекопськ, АР Крим, 26 вересня 2013 р. ТОВ «Білогірські вапняки», що перебуває у власності ПАТ «Кримський содовий завод» (входить до Group DF), розпочало реалізацію інвестиційного проекту з розробки і видобутку вапняку в Північно-Баксанскому родовищі (АР Крим).

Нове родовище розробляється для забезпечення «Кримського содового заводу» сировинною базою – вапняком, який використовується при виробництві соди.

«Ми почали розробку і видобуток вапняку. Всі необхідні інвестиції для запуску цього проекту зроблені. Власний видобуток вапняку дозволить «Кримському содовому заводу» знизити собівартість виробленої кальцинованої соди на 10-15 %. За рахунок зниження цін на готову продукцію ми збільшимо свою частку на ринку соди», прокоментував Владислав Шмельков, голова правління ПАТ «Кримський содовий завод».

За даними Group DF, інвестиції в проект з розробки Північно-Баксанського родовища складуть близько 120 млн грн.

Нагадаємо, що ТОВ «Білогірські вапняки» у 2010 році отримало від Міністерства охорони навколишнього середовища України ліцензію на право розробки Північно-Баксанського родовища строком на 20 років.

 
За цей термін підприємство розраховує видобути в Північно-Баксанському родовищі 32 млн тонн вапняку. Річна потреба «Кримського содового заводу» у вапняку оцінюється в 1,1 млн тонн.
 
«На першому етапі виробничі потужності розроблюваного родовища дозволять забезпечити обсяг річного видобутку вапняку 900 тис. тонн продукції. Інвестиційний план передбачає, що, потужності можуть бути збільшені до 2200 тис. тонн на рік. Цього достатньо, щоб не тільки забезпечити потреби КСЗ, а й стати великим трейдером на ринку вапняку», повідомив Дмитро Нечитайло, керівник департаменту проектів нових видів діяльності Group DF.

 У результаті запуску проекту підприємство створить 100 нових робочих місць.


  Прес-служба Group DF

 

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПОДОРОЖ ПРАВОСЛАВНИМИ СВЯТИНЯМИ КАРПАТ

груд. 18 2013

Нещодавно на нашому підприємстві в рамках туру вихідного дня був ...

Детальніше...

Повідомлення про проведення відкритого обговорення ...

серп. 30 2021

  Приватне акціонерне товариство  “РІВНЕАЗОТ” повідомляє, що 9 вересня 2021 року об ...

Детальніше...

ЦЕХ АМІАКУ-2 ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ 40-РІЧЧЯ

груд. 18 2013

Цього місяця один із шести головних цехів підприємства ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEMсвяткує своє ...

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ "РІВНЕАЗОТ" OSTCHEM ...

серп. 23 2016

 

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top