шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 Днями у холі центральної будівлі заводоуправління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM відкрилася виставка дитячих робіт Палацу культури та спорту «Хімік». Усі бажаючі мають гарну нагоду насолодитися дитячою творчістю протягом місяця.

Традиційна виставка дитячих робіт Палацу культури та спорту «Хімік» «Осінь золота» цього року розпочала свою роботу 16 жовтня. На ній експонуютьсяпонад шістдесят робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва дітей віком від семи до сімнадцяти років.Різнобарвні серветки, вишиті хрестиком квіти, екзотичні тварини, птахи,казкові персонажі, яскраві натюрморти, чарівні пейзажі осіннього Рівногодозволять відвідувачам виставки відволіктися від буденності та не залишать байдужим жодного поціновувача прекрасного.

Важливість проведення таких виставок важко переоцінити, адже діти отримують можливість відкрити своє світосприйняття широкому колу глядачів.

Цьогоріч, окрім традиційної української вишивки хрестиком, вихованці гуртка «Рушничок» Палацу культури та спорту «Хімік» Валентини Галапач представили роботи, виконані у незвичній японській техніці квілінг. Ця техніка передбачає створення сюжетних композицій за допомогою кольорових смужок, скручених спіраллю.

– Щоразу діти з нетерпінням чекають відкриття виставки, хвилюються і радіють водночас, – розповідає пані Валентина. – Думаю, відвідувачам буде особливо цікаво подивитися на роботи, виконані технікою квілінг.

Пані Валентина зізнається, що підготовку виставкових доробків діти розпочинають заздалегідь і ставляться до своєї справи досить ретельно. Так, створення квілінгу займає два місяці, вишивка – шість. Варто зауважити, що гурток «Рушничок» відвідують не лише дівчатка, але й хлопчики.

– Є у нашому гуртку 9-річний вихованець Максим, – з гордістю розповідає про свого підопічного Валентина Галапач. – Його мама часто телефонує мені і розповідає, як Максимко старанно трудиться над вишивкою допізна. Я, звісно, не раз казала хлопчику,що так довго затримуватися над роботою не варто, адже ми маємо турбуватися про своє здоров’я.Однак не захоплюватися наполегливістю цієї дитини просто не можу. Максим докладає неабияких зусиль, аби втілити у життя свою мрію – вишити для мами троянду, отож завзято й береться до роботи при найменшій нагоді.

Інша наставниця, керівник гуртка «Палітра» Галина Дудчик,про підготовку робіт до виставки та про своїх підопічних теж розповідає досить захоплено.

– Є діти, котрих треба заохочувати займатися образотворчим мистецтвом. Рідше трапляються вихованці такі, як наша 14-річна Даринка, – її просто неможливо відірвати від свого заняття, – розповідає пані Галина. – Коли дівчинка береться за пензель, помічаю, що для неї все довкола ніби перестає існувати. Роботи цієї дитини просто неймовірні. У Даринки справді талант – від Бога.

Для того, щоб створити пейзажі осіннього Рівного, представлені на виставці, діти приносилина заняття готові фото. Зазвичай, це – фото Парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка, гідропарку, лебединого озера. Вже з них вихованці переносили побачене на полотно.

Художні керівники гуртків «Рушничок» та «Палітра» щиро вдячні за підтримку батьківському комітету за сприяння у створенні виставки, адміністрації Палацу культури та спорту «Хімік», а також керівництву ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Ірина Ящук

 

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM НАРОЩУЄ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА ТА ...

лист. 09 2015

Після успішного запуску виробничих потужностей, ПАТ «Рівнеазот», яке входить до ...

Детальніше...

РІК СТАРТУВАВ УСПІШНО

січ. 10 2014

Ось і настав 2014-й рік. Комусь уже з перших днів він  приніс приємні сюрпризи, перед кимось ...

Детальніше...

МЕДОГЛЯД – ПРАВОВА ВИМОГА НА БЛАГО ЛЮДИНИ

жовт. 14 2013

Близько півмільйона гривень витрачає щороку ПАТ «Рівнеазот» на медичне обстеження своїх ...

Детальніше...

НА ПpAT «РІВНЕАЗОТ» ВСТАНОВЛЯТЬ СИСТЕМУ МОНІТОРИНГУ ...

серп. 03 2021

      Датчики будуть аналізувати якість повітря і транслювати дані в онлайн-режимі. ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top