шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Нещодавно на нашому підприємстві в рамках туру вихідного дня був організованийтуристичнийвиїзд  до святих місць Прикарпатського краю.

В центрі уваги наших працівників опинився «Манявський Скит» – чоловічий монастир, заснований на початку XV століття в мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява. Свого часу ця православна святиня була визначним осередком духовності, культури та мистецтва України, адже монастир мав власну бібліотеку,в якій було зібрано велику кількість стародруків (зібрання тепер зберігається частково у Відні та у Львові) та розвивав багато промислів і ремесел. Нині «Манявський Скит» – найвідоміший православний монастир на Заході України, який щороку прагне відвідати безліч православних паломників.

Після закінчення богослужіння, яке ми мали честь відвідати, всі бажаючі екскурсійної групи підприємства змогли приклонитися до ікони Пресвятої Богородиці Манявської та відчути особливу Божу благодать.

Ще одне  легендарне святе місце, яке входило в наш туристичний маршрут, – це «Блаженний камінь» – дивовижний витвір природи, камінь-брила з гротом, де б’є джерело з цілющою водою. За народними переказами та твердженнями окремих істориків, саме з цього місця розпочав свою богоугодну історію Скит Манявський. Ченці Києво-Печерського монастиря, які знайшли це чудодійне джерело, облаштували в печері житло та зцілювали хворих і немічних молитвами, водою та зібраними травами.

Чоловічий монастир св. Іллі, розташований у місті Яремче, – останнє з місць, яке ми встигли відвідати за два дні перебування в Карпатах, залишив у наших екскурсантів гарні враження, як і вся поїздка в цілому.

Відвідання православних святиньдодало кожному духовної наснаги, надихнуло на добрі справита примножило почуття Божої благодаті в житті.Тому всі члени екскурсійної групи висловлюють щиру вдячність Михайлу Заблуді, Голові правління та Миколі Кузнюку, голові профкому, за організацію та фінансову підтримку цієї паломницької подорожі.

Микола Сокотун, керівник групи, голова цехкому РВ

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

«РІВНЕАЗОТ» ЗАВЕРШИВ МОДЕРНІЗАЦІЮ В ЦЕХАХ ...

серп. 18 2022

  16 серпня, 2022. Київ. Україна – ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного ...

Детальніше...

ВІДКРИТИЙ УРОК ХІМІЇ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ ...

квіт. 22 2014

22 квітня 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної ...

Детальніше...

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ПРОЙШОВ ТУРНІР З ...

черв. 26 2015

Вимушена зупинка виробництва ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...

ПРОЕКТИ ПІДПРИЄМСТВ GROUP DF УВІЙШЛИ ДО СПИСКУ 60-ТИ ...

січ. 05 2015

Проекти трьох підприємств, що входять до Group DF – ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Кримський содовий ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top