шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

4-5 грудня у цеху аміачної селітри (АС) ПАТ «Рівнеазот» (входить до холдингу OSTCHEM, який об’єднує підприємства азотної хімії Group DF)пройшов поточний ремонт основного технологічного обладнання у рамках підготовки виробництва до роботи у зимовий період. Зважаючи на значний термін експлуатації обладнання та жорсткі агресивні умови експлуатації (висока температура та тиск), воно потребує  значної уваги під час експлуатації, періодичного обслуговування та своєчасного якісного ремонту.

За дві доби ремонту було виконано великий обсяг робіт з відновлення агрегатів, усунення пропусків та модернізації обладнання. Був відремонтований випарний апарат, агрегати використання тепла нейтралізації (ВТН), підігрівач аміаку, скрубер, колектори. Також були усунені пропуски пари, конденсату, неконцентрованої азотної кислоти та зауваження, які виникли у ході експлуатації обладнання. 

Окрім ремонту технологічного обладнання, у цеху було виконано цілий ряд інших робіт. Серед них:  ремонт крану відвантаження готової продукції на 8 колії, ревізія підшипникових вузлів на вентиляторах, які подають повітря під киплячий шар для охолодження гранул, ремонт газоходів вентиляційних систем.

У ремонтах цеху амселітри були задіяні всі служби цього підрозділу, бригади управління ремонтно-монтажних робіт, цех контрольно-вимірювальних приладів та автоматики ремонтно-будівельний цех, ремонтне виробництво та технічні служби підприємства.

    Усі роботи  виконані згідно з утвердженим раніше планом вчасно та у повному обсязі. Всі задіяні служби спрацювали злагоджено, швидко та високопрофесійно. Ми навіть дещо випередили графік виконання робіт та запустили цех у роботу на дві години раніше, ніж було заплановано. І 6 грудня, о другій годині п’ятнадцять хвилин, ми випустили першу після завершення ремонту продукцію, – розповідає начальник цеху аміачної селітри Ігор Остапчук.  – Аналізи,  проведені після пускових робіт, показали, що ремонтні роботи були актуальними і проведені якісно. Ми досягли необхідної концентрації плаву аміачної селітри, усунули всі зауваження та забезпечили всі інші регламентовані показники, – розповідає начальник цеху.

Окрім цього, у цеху аміачної селітри проходять роботи з відновлення антикорозійного покриття обладнання  грануляційної башти. Цех АС перефарбують у корпоративні кольори холдингу OSTCHEM. Почалися роботи з найвищої відмітки – скрубера та вихлопної труби, яка розташована на відмітці 76 метрів. Нині скрубер пофарбований повністю, а працівники УРМР приступили до підготовки для антикорозійного покриття обладнання в середині грануляційної башти на відмітці 59. Капітальний ремонт грануляційної башти є одним з інвестиційних проектів, який  підприємство планує реалізувати  наступного року.

За останні три місяці проведено великий обсяг робіт з модернізації цеху. Це і ремонт покрівель грануляційної та допоміжної башти, галерей та інших корпусів, і відновлення хімічного захисту, і заміна віконних блоків вузла грануляції, і ремонт фундаменту збірника плаву АС, і ремонт рамп восьмої та десятої колій та виїздів на рампи для відвантаження готової продукції.

Весь комплекс виконаних робіт  покликаний забезпечити стабільну роботу цеху та сприяє підвищенню продуктивності праці і покращенню витратних коефіцієнтів.

Олександр Ярмушко

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТАМИ ГОЛОВИ РАДИ ГРУПИ КОМПАНІЙ GROUP ...

груд. 25 2013

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ЗБІЛЬШИЛО ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА ...

квіт. 09 2015

За три місяці 2015 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРОВОДИТЬ МАСШТАБНЕ ...

лип. 03 2014

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), проводить ...

Детальніше...

ПОНАД 1500 ТОНН ПІСКУ ПРИГОТУВАЛО ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ...

січ. 27 2016

  ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top