шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Близько 300 тисяч гривень ПАТ «Рівнеазот», яке входить у холдинг OSTCHEM (об’єднує азотні підприємства Group DF), витратило у 2013 році на проектні роботи з реконструкції палацу культури та спорту «Хімік».

Реконструкція Палацу культури та спорту «Хімік» (ПК та С «Хімік») ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM проходитиме в рамках соціального проекту «Збережи своє місто», який є одним з найбільших соціальних ініціатив OSTCHEM Group DF. Метою проекту є адресна допомога конкретного підприємства своєму місту. Всі підприємства, в які інвестує холдинг OSTCHEM Group DF, є або містоутворюючими, або формують значні частки міських бюджетів тих населених пунктів, в яких вони розташовані.

Регіональний розвиток – один із пріоритетних напрямків корпоративно-соціальної відповідальності Group DF та підприємств, що входять до групи. Підприємства, що входять до групи, постійно реалізують заходи, спрямовані на допомогу місцевим громадам з метою підвищення якості життя мешканців мономіст.

 «Наше основне завдання – це, безперечно, забезпечення безперервного виробничого процесу виготовлення мінеральних добрив. Однак, життєдіяльність нашого підприємства, як і всього холдингу OSTCHEM, не обмежується лише виробничими питаннями. Ми реалізовуємо цілий ряд соціальних проектів, які направлені не лише на працівників нашого підприємства, а й на  інших мешканців міста, у якому живемо.

Палац культури та спорту «Хімік» – чи не єдиний концертний майданчик мікрорайону Ювілейний, де регулярно проходять заходи з організації та забезпечення дозвілля для юних та дорослих мешканців мікрорайону. Соціальне значення реалізації проекту його реконструкції для рівнян переоцінити просто неможливо. Ми готові вкладати гроші у розвиток та популяризацію культури, мистецтва, спорту та змістовного дозвілля серед українців», – прокоментував Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Михайло Заблуда.

Тендер на виготовлення проекту реконструкції вартістю близько мільйона гривень виграла дніпропетровська фірма TОВ «Домус-Проект». Відомо, що перелік робіт зазначених у проекті складається з понад 30 пунктів. Після їх виконання Палац культури та спорту «Хімік» кардинально зміниться як у середині так і зовні.

«У проекті передбачена реконструкція зовнішнього вигляду Палацу культури та спорту «Хімік», реконструкція усіх внутрішніх приміщень, а також влаштування нових – кімнати звукооператора, світлооператора, кінопроекційної.  У малій залі, що на другому поверсі будівлі будуть бізнес-центр, експрес кафе-бар, кіновідеозвукоапаратне приміщення. У планах і реконструкція усіх комунікацій будівлі, а також розробка проекту та будівництво автономної газової котельні для забезпечення опалення та гарячого водопостачання «Хіміка».До того ж, реконструюють прилеглу територію ПК та С «Хімік» із заміною покриття та благоустроєм», – розповів директор з капітального будівництва-головний будівельник ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Олександр Демський.

Завдяки соціальній програмі «Збережи своє місто» OSTCHEM Group DF подібні проекти вже реалізовані у Горлівці та Черкасах. «Концерн Стирол» та Черкаський «Азот» втілили у життя багатомільйонні проекти з реконструкції  Палаців культури. Так, У 2012 році після реконструкції у Черкасах відкрили  Палац культури «Дружба народів», а у 2013 мешканці Горлівки отримали оновлений культурно-спортивний комерційний центр «Стирол OSTCHEM».

«Приємно усвідомлювати, що міста у яких розташовані підприємства холдингу, крок за кроком змінюються на краще. Тим більше, що зміни ці відбуваються завдяки соціальній спрямованості політики холдингу. Наші підприємства не лише виготовляють добрива, а й дбають про потреби людей. Осучаснення  місцевих осередків культурного життя, де виховують підростаюче покоління українців, – це вклад у краще майбутнє держави», – підсумував Генеральний директор холдингу OSTCHEM Олександр Халін.

Світлана Доброродова

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

OSTCHEM ВИВЧАЄ НОВІТНІ СВІТОВІ РЕМОНТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ...

квіт. 30 2015

Нещодавно на ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group ...

Детальніше...

Повідомлення пресслужби Group DF

жовт. 23 2022

    Сьогодні, 22 жовтня внаслідок ракетної атаки окупантів по об’єктах енергетичної ...

Детальніше...

«Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян

черв. 14 2012

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM – соціально-активний «Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян. 2012 рік ...

Детальніше...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

серп. 22 2014

    Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-ї річниці великого ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top