шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Представники найбільших українських хімічних підприємств України, Спілка хіміків України та провідні науково-дослідні інститути почали розробку спеціальної стратегії з просування своєї продукції на ринки Європейського союзу. Про це заявив Президент Спілки  хіміків України Олексій Голубов під час всеукраїнського форуму хіміків, що проходив на базі Черкаського ПАТ «Азот» (входить до  холдингової компанії OSTCHEM, що об'єднує підприємства азотної хімії Group DF).

«Великим підприємствам потрібно зробити певні спільні кроки, щоб вийти на європейські ринки і вивести українську хімічну індустрію з кризи. У розробку нашої програми залучені не тільки представники підприємств, а й науково-дослідні інститути, які працюють в галузі хімії. Українським компаніям недостатньо просто модернізуватися, вкласти ресурси в оновлення основних фондів і запуск нових виробництв. Потрібні дії по відкриттю нових ринків збуту, таких як ЄС, США чи Азія, потрібно включатися в роботу зі створення сприятливого інвестиційного клімату та взаємовигідних умов для співпраці вже сьогодні », -- сказав Президент Спілки хіміків України.

 

За словами Голубова, ключовим блоком в програмі для української хімічної промисловості стане «Підвищення конкурентоспроможності української хімічної продукції на європейських ринках в умовах дії угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом». Зокрема, в рамках цього блоку, ДП «Черкаський НДІТЕХІМ» (Державне підприємство «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості»), вже розробив проект нового технічного регламенту про добрива в Україні.

 

«Для того, щоб почати продавати на європейських ринках, потрібно грати за їхніми правилами - повинна пройти повна гармонізація національного технічного законодавства у сфері поводження добрив з європейським. У цьому плані, пріоритетним завданням є імплементація та адаптація нового технічного регламенту до європейських норм. Ми розробили новий регламент, однак, для його адаптації, потрібно усунути розбіжності в нормативній базі України, в законних і підзаконних актах, в різних «статутах» хімічної промисловості. 3 січня набув чинності Закон України «Про стандартизацію». Наступним кроком стане введення в дію 11 лютого 2016 Закону України «Про технічні регламенти та оцінки відповідності». Хочемо ми цього чи ні, але цю роботу потрібно продовжувати. Україна - великий виробник, експортер і споживач мінеральних добрив. Ми повинні швидко змінювати законодавство, регламенти, нормативи щоб зняти всі юридичні і технічні обмеження на нових ринках збуту. Дуже добре, що OSTCHEM та Спілка хіміків ініціювали цю роботу», - пояснює директор «Черкаський НДІТЕХІМ» Тамара Ковеня.

 

За оцінками OSTCHEM, щорічно ринок ЄС споживає близько 20,6 млн. тонн нітратів (аміачної селітри, вапняно-аміачної селітри (ВАС), близько 11,5 млн. тонн карбаміду і близько 5 млн. тонн - карбамідно-аміачної суміші (КАС). Притому, імпортні добрива і раніше становили досить високу частку - щорічно ЄС імпортує близько 4 млн. тонн аміаку.

 

«Звичайно нам цікаві ці ринки, OSTCHEM займає третє місце в світі за потужностями виробництва нітратів, у нас дуже високий експортний потенціал. Наші інвестиції спрямовані на побудову сучасного, надійного, хімічного об'єднання, здатного конкурувати з потужними зарубіжними гравцями. Компанія OSTCHEM вже зараз здатна виробляти продукцію, яка відповідає вимогам європейських ринків. Модернізуючи свої азотні заводи, ми добиваємося зниження різних видаткових коефіцієнтів, надійності виробництва, зниження собівартості і в результаті - збільшення конкурентоспроможності нашої продукції», -- коментує Олександр Халін, Генеральний директор OSTCHEM.

 

За словами Олексія Голубова, Програма модернізації української хімічної промисловості буде включати пропозиції щодо впровадження низки великих інвестиційно-інноваційних проектів на українських хімічних підприємствах до 2025 року. «Програма з усіма проектами та пропозиціями буде передана на експертизу Агентству модернізації України для розгляду та можливого включення її в Національну Програму модернізації народно - господарського комплексу України, - каже Президент Спілки хіміків України. Він упевнений, що після проведеного у Відні форуму «Україна завтра» і створення «Агентства модернізації України», глобальні інвестори, впливові європейські політики, вчені та бізнесмени, які були присутні на форумі, підтримають український бізнес.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ДБАЄ ПРО СПОЖИВАЧІВ СВОЄЇ ...

жовт. 16 2014

Покращення фасування мінеральних добрив є одним із кроків досягнення найвищого рівня якості ...

Детальніше...

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ПРОЙШЛИ ...

лют. 15 2016

  ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group ...

Детальніше...

За підсумками 2011 року ПАТ «РІВНЕАЗОТ» наростило ...

черв. 14 2012

ЗА ПІДСУМКАМИ 2011 РОКУ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» НАРОСТИЛО ЕКСПОРТ НА 39,3 відсотка. ПАТ «Рівнеазот», яке ...

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТАМИ ГОЛОВИ РАДИ ГРУПИ КОМПАНІЙ GROUP ...

груд. 30 2014

 

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top