шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Ми запрошуємо на  підприємство найкращих професіоналів у своїх галузях - кваліфікованих і ініціативних співробітників.

 

Ознайомтеся з поточними вакансіями:

 

Інженер - програміст 1С:8: Програмування на платформі 1С:8 (тонкий клієнт). Оновлення баз данних, доробка існуючих конфігурацій та створення нових. Заробітна плата 15.000,00 грн на місяць.

Економіста з матеріально-технічного забезпечення сектору обладнання: Забезпечення підприємства всіма необхідними для виробничої діяльності матеріальними ресурсами: обладнанням та матеріалами. Опрацювання, розцінювання електронної версії запланованих до закупівлі матеріальних цінностей (на підставі автоматизованих розрахунків), заявок підрозділів на поточні витрати, капітальні ремонти, інвестиційні програми, інвестиційні заходи технічного розвитку, у відповідності з програмним забезпеченням «1С» у річному та місячному обсягах. Заробітна плата від 6.970,00 грн. на місяць.

Майстер з ремонту електроустаткування: Забезпечує правильну експлуатації, міжремонтне обслуговування та плановий ремонт обладнання. Заробітна плата від 6.345,00 грн. на місяць - вища профільна освіта. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-6 розрядів:  Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування, всіх типів і габаритів. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Заробітна плата від 8.000,00 грн. на місяць. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

Охоронник. ВимогиОсвіта – не нижче повної середньої. Питання відносин до військового обов’язку - має бути врегульовано. Можливість прибути з місця проживання до місця роботи (по терміновому виклику) на протязі - не більше 2-х годин. Відсутність судимості. Відсутність протипоказань до роботи у вечірній та нічний час доби. Режим роботи - доба через три. Заробітна плата від 5.500,00 грн на місяць. 

Черговий оперативний пожежно–рятувальної команди. Організовує роботу особового складу чергової зміни. Контролює його постійну готовність до ведення дій з ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, утримання у справному стані спеціальної автомобільної техніки, обладнання, спорядження, засобів зв’язку, сигналізації, радіаційної. Керує особовим складом чергової зміни під час організації та проведення аварійно–рятувальних робіт. Контролює виконання добового розпорядку чергової зміни, проведення технічного обслуговування обладнання та іншої техніки команди. Вимоги: Базова вища освіта за освітньо–кваліфікаційним рівнем бакалавра. Стаж роботи не менше 3 років.

Пожежний-рятувальник. Здійснює гасіння пожеж та розшук постраждалих у зоні надзвичайної ситуації, їх транспортування, евакуацію з небезпечної зони та надання їм першої медичної допомоги, підготовку та застосування пожежної та пожежно – рятувальної техніки, пожежно-технічного обладнання, аварійно-рятувального інструменту та спорядження для виконання робіт під час гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Вимоги: Повна загальна середня освіта та професійне. Придатності за станом здоров’я до роботи з використанням засобів захисту органів дихання та спеціального спорядження. Без вимог до стажу роботи.

Радіотелефоніст пожежно–рятувальної команди. Приймає, реєструє та передає інформацію, що надходить до пункту зв’язку. У разі отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію подає відповідні сигнали, заповнює документи на виїзд спеціальних (пожежних) автомобілів та повідомляє оперативному черговому додаткові відомості про надзвичайну ситуацію. Вимоги. Повна загальна середня освіта та спеціальна навчальна-курсова підготовка. Без вимог до стажу роботи.

Слюсар-ремонтник 4-5-6 розрядів: Основні заходи виконання робіт з  розбирання, ремонту та складання вузлів і механізмів, устаткування, агрегатів та машин. Заробітна плата від 6.000,00  грн на місяць. Досвід роботи обов’язкові.

 

Слюсар з КВПіА 4-5-6 розрядів: Ремонтує,   регулює,   випробовує, юстирує,  монтує і здає прилади  з  підганянням  та  доведенням відповідних деталей та вузлів. Заробітна пралата від 6.000,00 грн на місяць. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

 

Налагоджувальник поліграфічного устаткування: Налагоджує і регулює складні поліграфічні верстати, нескладні поліграфічні машини та напівавтомати. Демонтує і монтує вузли, перевіряє частини й деталі поліграфічного устаткування і забезпечує їх злагодженість. Заробітна плата від 4.500,00 грн на місяць.

 

Помічник машиніста тепловоза - кваліфікований робітник, досвід роботи бажаний, заробітна плата від 6.915,00 грн на місяць

Складач поїздів -  працевлаштування можливе без спеціальності,  заробітна плата від 8.370,00 грн на місяць

Монтер колії - працевлаштування можливе без спеціальності, заробітна плата від 4.300,00 грн  на місяць

 

Офіційне працевлаштування. 

Режим роботи: - 5-денний робочий тиждень, 8 годин щоденно,

                 або   - 2 зміни по 12 годин через 2 дня вихідних.

 

Робота за професією - складна та відповідальна, потребує набуття умінь та навичок. Постійно проводим додаткове навчання в учбовому центрі та на виробництві. 

Перспективна робота для молоді, що має вищу освіту за спеціальностями: хімічні технології (різної спеціалізації), теплоенергетика, автоматизовані системи керування виробництвом, обладнання хімічних підприємств.

 

Ми прагнемо створювати максимально зручні та безпечні робочі місця і формувати умови, в яких працівники можуть ефективно застосовувати свої професійні навички та розвивати свої таланти.

Робота на нашому підприємстві – впевненість у завтрашньому дні, гарантія стабільності та життєвого успіху. Приєднуйтесь до нашого трудового колективу, станьте справжнім професіоналом своєї справи.

 

З питань працевлаштування або додаткових запитань звертайтесь до відділу кадрів підприємства за телефоном: (0362) 61 - 26 - 28

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.

Базові дані ПрАТ "РІВНЕАЗОТ" OSTCHEM:

Юридична адреса: 33017, м.Рівне-17,

Реквізити:

р/р 260052694 в АБ “КЛІРИНГОВИЙ ДІМ” в м. Києві МФО 300647

Код ЄДРПОУ: 05607824

Індивідуальний податковий номер: 056078217166

e-mail: rvazot@azot.rv.ua

Scroll to top