шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Упродовж останніх десяти років гарною традицією є візити з подарунками представників ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM у день Святого Миколая до Ясениницького навчально-реабілітаційного центру та до Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини.

 Цього разу до дітей завітав директор Палацу культури та спорту «Хімік» Василь Члек, а також традиційний персонаж нинішніх свят – святий Миколай, ангели та інші казкові герої, роль яких майстерно виконали учасники дитячої театральної студії «Арлекіно».

− Працівники ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM відвідують наш заклад не лише щороку 19 грудня, а постійно, − розповідає директор Ясениницього навчально-реабілітаціного центру Степан Копера, − тому вони, як ніхто інший, знають про щоденні особливі потреби вихованці нашого центру. Завдяки благодійним коштам, які виділяє нам керівництво підприємства, ми придбали для діток нові м’які меблі, меблі у музичну кімнату, одяг, постіль, тренажери, облаштували приміщення басейну. Окрім того, здійснили ремонт у приміщенні та благоустрій прилеглої території: постелили плитку та ламінат, встановили ковані перила, поклали бруківку. Щорічні внески підприємства ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, а це близько 150-200 тисяч гривень, − вагома допомога до державних коштів. Без неї наш заклад не зміг би на високому професійному рівні надавати допомогу дітям-сиротам з особливими потребами, дітям, котрі залишилися без батьківської опіки, а також багатьом батьківським дітям з області, які мають серйозні недуги.

Окрім новорічних подарунків, підприємство ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM подарувало вихованцям Ясениницького навчально-реабілітаційного центру миті радості новорічним привітанням-виступом театру-студії «Арлекіно» Палацу культури та спорту «Хімік». Театралізований святий Миколай разом зі своїми помічницями-янголами не залишив без уваги жодну дитину та подарував дівчаткам ляльки-іграшки, а хлопчикам – іграшки-автомобілі.

До Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини представники підприємства також завітали із подарунками.

− Наш заклад, котрий опікується 55-ма дітками, зараз переживає не найкращі часи, – розповідає Юрій Кожара, головний лікар цього закладу.− На щастя, такі спонсори, як ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM про нас не забувають. Хочу висловити щиру подяку керівництву підприємства за подарунки, які вони сьогодні привезли для наших діток, та сподіваюся на вашу підтримку Будинку дитини й у майбутньому.

«Незважаючи на певні фізичні чи психічні вади, дітки чудово розуміють що 19 грудня Святий Миколай приносить усім подарунки, – розповідає Василь Члек, директор ПК та С.Ми дуже ретельно готуємося до відвідин наших маленьких друзів. До них веземо не лише театралізовану виставу, солодощі та іграшки, а й тепло душі, щирі почуття любові, радості та добра».

«Справ у нас, рівненських хіміків, багато, фінансових затрат – також, проте вони не стають на заваді бути уважними та чуйними до потреб тих, хто гостро потребує допомоги», – каже Микола Бойко – директор із соціальних питань ПАТ «Рівнеазот».

Очі діток сяяли радістю, в ошатній залі лунав дзвінкий сміх – дітлахи раділи не стільки від ласощів та іграшок, якими щедро обдаровували їх гості цього дня, скільки від присутності такої великої кількості людей, які їх люблять і не забувають. І це було чи не найкращим подарунком до свят усім дорослим.

 

Ірина ЯЩУК

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПОЗИЦІЯ ДМИТРА ФІРТАША ВІДНОСНО ОСТАННІХ ПОДІЙ В ...

січ. 30 2014

  Сьогодні в Україні відбуваються події, котрі не дозволяють мені, як громадянинові та ...

Детальніше...

В І КВАРТАЛІ 2020 РОКУ «РІВНЕАЗОТ» ЗБІЛЬШИЛО ОБ'ЄМИ ...

квіт. 13 2020

  9 квітня 2020 року. Рівне. Україна. –За І квартал 2020 року ПрАТ «Рівнеазот», що входить в ...

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Голови Верховної ...

квіт. 07 2017

 

Детальніше...

ДІАГНОСТИКА ВСІХ АМІАКОПРОВОДІВ НА КОНЦЕРНІ «СТИРОЛ» ...

жовт. 07 2013

ПАТ «Концерн Стирол», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group D ) ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top