шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Проекти трьох підприємств, що входять до Group DF ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Кримський содовий завод», ПрАТ «Кримський ТИТАН» – визнані найефективнішими серед енергозберігаючих проектів компаній, згідно з оприлюдненим дослідженням Ernst & Young. 

 Ernst & Young спільно з Євразійським Банком Розвитку провели спеціальне дослідження можливостей підвищення енергоефективності в промисловості країн СНД для довідника «Невидиме паливо». У довіднику проаналізовано тенденції у сфері енергоефективності в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані за 2005-2011 рр., а також представлено 60 кейсів у галузі енергозбереження.

Серед представлених проектів із СНД –  чотири кейси підприємств Group DF. Зокрема, до списку увійшли: проект із розвитку потужностей власного виробництва теплової й електроенергії на ПАТ «Кримський содовий завод», проект із будівництва сучасного цеху з виробництва сірчаної кислоти на ПрАТ «Кримський ТИТАН», проект із модернізації виробництва кальцинації соди на ПАТ «Кримський содовий завод», а також серія проектів із модернізації аміачного виробництва на ПАТ «Азот» (м. Черкаси). Реалізація проектів дозволила підприємствам досягти значного зниження споживання природного газу й електроенергії.

Так, на «Кримському содовому заводі» введено в експлуатацію паротурбінну електрогенеруючу установку, а також газотурбінну установку з утилізаційним налаштуванням для спільного виробництва електричної та теплової енергії. Сукупний обсяг інвестицій у обидва проекти склав 27 млн доларів США. Термін повернення інвестицій – 5 років. За рахунок власних генеруючих потужностей завод покриває 90% своїх потреб у електроенергії.

У будівництво сучасного цеху з виробництва сірчаної кислоти на «Кримському ТИТАНі» (2008-2013 рр.) вкладено 103 млн доларів США. Крім поліпшення якості виробленої продукції, підприємству вдалося знизити споживання природного газу на 59,132 млн нм3 та електроенергії на 54,63 млн кВт·год.

Проведена реконструкція виробництва кальцинованої соди на «Кримському содовому заводі» дозволила зменшити витрати пари на кальцинацію. Обсяг інвестицій – 3,42 млн доларів США. Також вдалося досягти зменшення споживання теплової енергії на 260588 ГДж/рік. Річний економічний ефект – 1,9 млн доларів США.

У 2006-2009 рр. було проведено низку проектів з комплексної реконструкції цехів з виробництва аміаку А-5 і А-3 на Черкаському «Азоті», результатом якої стало зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів. Збільшення потужності цехів дозволило не лише забезпечити збалансоване виробництво й споживання аміаку на підприємстві, але й знизити питому витрату природного газу на його випуск до середньосвітового рівня. Обсяг інвестицій – 38,5 млн доларів США.

«Підприємства Group DF у рамках програм модернізації продовжують системно інвестувати в проекти, пов'язані з енергоефективністю. Такі проекти підвищують конкурентоздатність завдяки зниженню собівартості продукції. Крім того, ми заощаджуємо невідновлювані корисні копалини й зберігаємо довкілля», –коментує Борис Краснянський, керуючий директор Group DF.

«З одного боку, розвиток виробництва стимулює зростання палива й енергоносіїв. З іншого боку, обмеженість корисних копалин, зростання їхньої вартості та посилення законодавчих вимог зобов'язують менеджмент зменшувати енергоспоживання.У такій ситуації енергоефективність є своєрідним «невидимим паливом» – прихованим ресурсом, який є життєво необхідним для будь-якого сучасного підприємства», – коментує Ксенія Лещинська, партнер і керівник відділу послуг у галузі чистих технологій і сталого розвитку в країнах СНД Ernst & Young.

 

Довідка:

Group DF– диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений у 11 країнах Європи та Азії. Основні напрями діяльності Групи – азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Зокрема, Group DF – один із найбільших інвесторів у хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Прагнучи бути прозорою та зрозумілою для фінансових інститутів і ринків капіталу, Група впроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління. Загальна чисельність працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. осіб. Засновник і власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.

EY (раніше мала назву Ernst & Young) – міжнародна аудиторсько-консалтингова компанія, одна з найбільших у світі (входить до «великої четвірки» аудиторських компаній). Назва EY стосується глобальної організації та може стосується однієї або декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, обмеженою гарантіями, і не надає послуги клієнтам. Детальніша інформація представлена на сайті компанії: www.ey.com

Євразійський банк розвитку (ЄАБР) – регіональний банк розвитку, заснований Російською Федерацією й Республікою Казахстан у 2006 році. Наразі учасниками Банку є шість держав. До них також належать Вірменія, Білорусь, Киргизька Республіка й Таджикистан. До Угоди про заснування Банку можуть приєднуватися інші держави й міжнародні організації. Місія ЄАБР полягає у сприянні розвитку ринкової економіки держав-учасників банку, їхньому економічному зростанню та розширенню торгово-економічних зв'язків між ними через здійснення інвестиційної діяльності.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

45 РОКІВ ІЗ ДНЯ ВИПУСКУ ПЕРШОЇ АМІАЧНОЇ ВОДИ

груд. 18 2013

Рівно 45 років тому, у ніч з 2 на 3 листопада, цех з приготування хімічної води азотно-тукового ...

Детальніше...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

серп. 22 2014

    Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-ї річниці великого ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВСТАНОВИЛО ВИРОБНИЧИЙ РЕКОРД ...

бер. 15 2016

  ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group ...

Детальніше...

Політика запобігання аваріям на об'єкті підвищеної ...

лют. 14 2024

  На виконання вимог Закону України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" та "Порядку ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top