шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

Упродовж двох місяців (листопада та грудня) працівники департаменту з управління персоналом ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), провели уроки у чотирьох загальноосвітніх школах Рівного – ЗОШ №19, ЗОШ №23, ЗОШ №26 та ЗОШ №8. Головним спрямуванням заходів було професійне орієнтування учнів випускних класів. У планах кадровиків «Рівнеазоту» – провести зустрічі профорієнтування ще у чотирьох школах міста.

 

 

На уроках професійного орієнтування представники ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM розповіли про кадрові потреби підприємства та реальну можливість працевлаштування після закінчення навчання. Говорили на зустрічі і про умови праці на підприємстві,  про професійні якості рівненського хіміка його перспективи та кар’єрний ріст, про можливість здобути вищу освіту за кошти підприємства.

 

Працівники кадрової служби «Рівнеазоту» також презентували для школярів дев’ятих та одинадцятих класів проммайданчик підприємства, ознайомили з особливостями виробництва продукції, розповіли про історію виникнення та важливість застосування мінеральних добрив при вирощуванні сільськогосподарської продукції.

 

Двадцятихвилинний фільм (у якому освітлювалися вищеназвані теми) учні дивилися з неприхованою цікавістю та подекуди – із величезним захопленням. Багато нового цікавого  та незнаного досі дізналися вони із представленого відеосюжету.

 

 «На уроці профорієнтування, який провели представники «Рівнеазоту» учні випускних класів отримали дуже цінну та корисну інформацію. Обираючи свій професійний шлях, навчальний заклад та профіль освіти, діти мають знати про практичні можливості та перспективи працевлаштування. Часто трапляється так, що після університету молодим людям приходиться переорієнтовуватися та здобувати іншу професію, щоб влаштуватися на роботу. Такі заходи спонукають школярів до ґрунтовного аналізу свого вибору та популяризують поглиблене вивчення хімії.

 У минулому наша школа була підшефною «Рівнеазоту». Підприємство багато зробило у формуванні матеріально-технічної бази нашого навчального закладу. Тісна співпраця з Палацом культури та спорту «Хімік» у нас залишилася і дотепер – працівники «Хіміка» сприяють нам у проведенні різноманітних святкових заходів для наших школярів», – розповідає заступник директора з начально-виховної частини ЗОШ №8 Оксана Мельничук.

 

Кадрова політика ПАТ «Рівнеазот», яка спрямована на фаховий підбір та високопрофесійну підготовку працівників визначає політика холдингу OSTCHEM.

 

«Наше підприємство комплексно підходить до вирішення кадрового питання. Ми формуємо позитивний імідж підприємства серед школярів та студентів та всіляко сприяємо талановитим  молодим людям, які всерйоз захоплюються хімією. На  підприємство залучаємо кращих з них – енергійних, завзятих та готових до амбітних  інноваційних проектів.

Однак нашою метою є не лише залучення молодих талановитих хіміків на наші підприємства, а й спорядження їх необхідними знаннями та навиками. Для тих, хто потрапляє на наше підприємство, ми забезпечуємо професійне теоретичне та практичне навчання у навчальному центрі підприємства. Перспективних, талановитих працівників ми направляємо на профільне навчання у кращі вищі навчальні заклади України за кошти підприємства. Нове покоління талановитих хіміків дозволить підприємству і надалі йти в ногу з часом та втілювати передові розробки науки у практичній діяльності», – розповідає начальник відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Сергій Григор’єв.

 

Особливістю кадрової роботи на підприємстві є те, що для випускників вищих навчальних закладів вводяться спеціальні місця для стажування. Після успішного закінчення навчання та здачі іспиту в комісії підприємства молоді працівники отримують допуск до самостійної роботи на підприємстві.

 

З метою залучення молоді на роботу, «Рівнеазот» також проводить екскурсії на виробничий майданчик підприємства. Ознайомитися з підприємством приїжджають як студенти українських вишів, так і учні рівненських загальноосвітніх шкіл.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

АНСАМБЛЬ «КРИНИЧЕНЬКА» ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВИБОРОВ ...

жовт. 10 2013

Зразковий ансамбль танцю «Криниченька» Палацу культури та спорту «Хімік» ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM ...

Детальніше...

«РІВНЕАЗОТ» НАРОСТИВ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА КИСНЮ

лист. 09 2021

  В жовтні було відвантажено 2885 балонів кисню, у листопаді цей обсяг буде збільшено. ...

Детальніше...

У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2016 РОКУ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ...

квіт. 15 2016

  За три місяці 2016 року ПАТ «Рівнеазот», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВІДНОВИЛО ВИРОБНИЦТВО ...

серп. 22 2014

На 80% завантажені потужності з виробництва аміачної селітриПАТ«Рівнеазот», яке входить до холдингу ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top