шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

Традиційно на початку осені у Палаці культури та спорту «Хімік» ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM навчальний рік розпочинають із розваг та веселощів. Цього року  вшосте на території «Хіміку» адміністрація закладу та творчий колектив викладачів проводять для своїх вихованців квест «Свято дружби та добрих справ».

Квест – це новий і дуже популярний вид дозвілля, який відмінно розвиває взаємодію в команді. Пройшовши таку гру, учасники гарантовано отримують масу позитивних емоцій та нові знання. Про цю чудову забаву у ПК та С «Хімік» знають не з чуток, адже щороку, на початку осені вихованців  колективів художньої самодіяльності залучають до такої забави. Цьогоріч квест проводили у новому форматі. Раніше гра проводилась у приміщенні палацу, нині ж керівництво прийняло рішення про проведення свята на свіжому повітрі.

 

 

Відтак, за звання кращих змагались дев'ять команд – представників усіх творчих колективів ПК. Загалом у змаганнях взяли участь близько 250 вихованців. «Розпочалося «Свято дружби та добрих справ» з презентації команд. Своє вміння та добрі наміри у грі команди представили назвою своєї команди, девізом, танцями, піснями та речівками. Вибрати найкращих було тяжко, адже команди підійшли до конкурсу творчо - була і піротехніка, і кольоровий дим, і чудово продумані тексти, грим та костюми. Презентація команд стала яскравим, продуманим міні-концертом для журі, батьків та мешканців селища «Ювілейне», яких на майдані в цей час зібралось чимало», розповідає художній керівник Палацу культури та спорту «Хімік» Інна Матвійчук.

Від початку навчального року організатори гри складали програму, планували індивідуальні маршрути, вигадували хитрі завдання та цікавинки для учасників. Загалом конкурсний маршрут для кожної з команд складався із 9 станцій. Завдання на ігрових майданчиках «Риболовля», «Боулінг», «Тест пам'яті», «Павутина», «Лабіринт» тощо команди пройшли з ентузіазмом. За перемогу у кожному з конкурсів найкращі отримали нагороди. Понад 4 години вихованці ПК змагались, відпочивали, пригощались солодкою ватою та отримували задоволення від гри.

 

 

 

Свято дружби вдалося. А доброю справою цього річ стала посадка  учасниками квесту горіхової алеї. «Так ми хотіли показати своїм вихованцям, що вони є єдиним великим дружнім колективом, який у прагненні до перемоги здатний здолати усі перепони. Головне – підійти до справи творчо та з позитивним настроєм», − резюмує директор ПК та С «Хімік» Олександр Подганюк й додає, що відтепер адміністрація закладу докладе усіх зусиль, аби квест проводити на свіжому повітрі щорічно й долучати до нього ще більше учасників.

 

 

Звісно, організувати такий масштабний захід без допомоги добрих людей неможливо. Адміністрація палацу дякує за сприяння в організації та проведенні свята Голові ППО ПАТ «Рівнеазот» Миколі Кузнюку, директору департаменту з соціальних питань Василю Члеку, колективу Управління громадського харчування підприємства та батьківським комітетам колективів за сприяння, допомогу, моральну та матеріальну підтримку.             Завершилося «Свято дружби та добрих справ» нагородженням переможців, запальним танцювальним флеш-мобом та частуванням запашним козацьким пловом, який приготували для юних учасників працівники  кафе «Ювілейна хата».Свято дружби та добра цього річ дало  багато нових ідей на наступний рік. Організатори сподіваються, що КВЕСТ-2017 буде  ще масштабнішим  та цікавішим.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

Реформа системи безпеки промислового виробництва

вер. 11 2012

СОЮЗ ХІМІКІВ УКРАЇНИ, ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ, ХОЛДИНГ OSTCHEM ІНІЦІЮЮТЬ РЕФОРМУВАТИ СИСТЕМУ ...

Детальніше...

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ЗАВЕРШУЮТЬ КАПРЕМОНТИ У ...

серп. 23 2016

  На  ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРОВОДИТЬ УРОКИ ...

груд. 16 2015

  Упродовж двох місяців (листопада та грудня) працівники департаменту з управління персоналом ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ОРГАНІЗУВАЛО ТВОРЧЕ ДОЗВІЛЛЯ ...

вер. 24 2015

  ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top