УВАГА ШАХРАЇ!
ПрАТ «Рівнеазот» інформує, що від покупців мінеральних добрив до адміністрації підприємства надходять скарги відносно недобросовісних дій осіб та організацій, які нібито розповсюджують готову продукцію ПрАТ «Рівнеазот». Внаслідок шахрайських дій таких осіб покупці перераховують гроші у вигляді передоплати за мінеральні добрива, але в подальшому замовлену продукцію вони не отримують і втрачають значні кошти.
За однією з таких шахрайських схем чоловік, який представляється Юрієм і нібито є менеджером Товариства з обмеженою відповідальністю, надає інформацію клієнтам про те, що він може зі складу в селі Караєвичі, Рівненського району, Рівненської області відвантажити будь-яку партію мінеральних добрив, в тому числі виробництва ПрАТ «Рівнеазот» та ПрАТ «АЗОТ» (Черкаси). Також чоловік може надати банківські реквізити для перерахування грошових коштів. Покупці ж, перерахувавши гроші за вказаними реквізитами, продукцію не отримували.
Шановні покупці!
При потребі придбати мінеральні добрива виробництва нашого підприємства просимо звертатись за інформацією до відділу збуту ПрАТ «Рівнеазот» за вказаними телефонами або безпосередньо до складу-підприємства, який розташований біля прохідної «Адипінка».
Телефони для довідок:
Відділ збуту – 61-22-11; 61-80-79
Склад-магазин – 61-28-22
- Інші новини
ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ВЗЯЛО УЧАСТЬ У ТЕЛЕМОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ...
квіт. 28 2014ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) ...
Детальніше...Оголошення щодо проведення Конкурсу
груд. 15 2022по відбору суб’єкта аудиторської діяльності для надання послуг з проведення обов’язкового ...
Детальніше...ВОЄНІЗОВАНОМУ ГАЗОРЯТУВАЛЬНОМУ ЗАГОНУ – 45 РОКІВ
груд. 18 201326 листопада воєнізований газорятувальний загін (ВГРЗ) відзначає свій 45-річний ювілей. З часу ...
Детальніше...ЦЕХ АМІАКУ-2 ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ 40-РІЧЧЯ
груд. 18 2013Цього місяця один із шести головних цехів підприємства ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEMсвяткує своє ...
Детальніше...