шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Якщо в процесі постачання енергоресурсів виникнуть питання або скарги, Ви можете звернутися до нас у один з таких способів:

    • за телефоном +380 362 612124;
    • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
    • письмово за адресою: Україна, 35331, Рівненська обл, Рівненський р-н. село Городок, вул. Штейнгеля барона, буд.139А ПрАТ "РІВНЕАЗОТ";
    • особисто відвідавши наше підприємство за адресою: Україна, 35331, Рівненська обл, Рівненський р-н. село Городок, вул. Штейнгеля барона, буд.139А ПрАТ "РІВНЕАЗОТ" (з 09-00 до 18-00 крім вихідних та святкових днів).

Відповідальна особа за розгляд звернень та скарг – Пікалов Юрій олексійович.

У залежності від характеру скарг та звернень нами будуть у найкоротші терміни вжиті відповідні заходи.

Звернення, які стосуються якості та надійності постачання нами енергоносіїв, а також повідомлення про загрозу електробезпеки будуть розглянуті негайно.

Термін відповіді на письмові звернення – не більше 15 робочих днів з дати отримання нами Вашого письмового звернення.

Крім того, з питань дотримання вимог законодавства у сфері енергетики Ви можете звернутися до:

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника та сум  наданих компенсацій за недотриманння гарантованих стандартів якості надання послуг по ПрАТ "РІВНЕАЗОТ"  відсутня в зв'язку з призупиненням дії ліцензії.  Показати:

 

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
Scroll to top