шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

На 80% завантажені потужності з виробництва аміачної селітриПАТ«Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF). Підприємство відновило виробництво продукції після завершення масштабної кампанії капітальних ремонтів. Так, лише в модернізацію цеху аміачної селітри та капітальний ремонт цеху складних мінеральних добрив холдингом OSTCHEM було інвестовано більше 24 млн. грн.

«Впроваджена на «Рівнеазоті» система технічного обслуговування та ремонту обладнання, яка передбачає планування та проведення капітальних ремонтів цехів та виробництв, призначена забезпечити стабільну та безаварійну роботу технологічного обладнання цехів підприємства до наступної кампанії капремонтів», − говорить Михайло Заблуда, Голова Правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM. «Цьогорічна кампанія капітальних ремонтів тривала два місяці. За цей період вдалося виконати не лише обсяг робіт, запланований на нинішній сезон, але й частину робіт з капітальних ремонтів 2015-2016 років. Зокрема, це − обстеження трубопроводів підприємства, яке відбувалося із залученням сучасних ефективних технологій».  

Щорічно на підприємстві «Рівнеазот» OSTCHEM реалізуються проекти з модернізації виробництва. Ремонтні роботи проводять у період найнижчого попиту на азотні добрива – з травня по вересень. Цього року основний обсяг робіт капремонтів підприємства був спрямований на ремонтну кампанію з модернізації виробництва вапняково-аміачної селітри (ВАС). Так, цього сезону повністю відремонтовано четверту технологічну нитку з виробництва ВАС у цеху складних мінеральних добрив (СМД) та модернізовано третю. У ході ремонту цеху СМД також буде відремонтовано усе компресорне, теплообмінне та насосне обладнання, трубопроводи та арматура. Завдяки впровадженню інвестицій на 27,2% знизилася витратна норма  природного газу на виробництві вапняково-аміачної селітри на одну тону ВАС. Зараз цех СМД випускає 800 тонн вапняково-аміачної селітри на добу.

Капітальні ремонтні роботи проводилися і у всіх інших технологічних цехах підприємства – цеху аміаку-1, цеху аміаку-2, цеху неконцентрованої азотної кислоти,  цеху аміачної селітри та цехах допоміжної групи. У реалізації кампанії капітальних ремонтів «Рівнеазоту» були задіяні усі ремонтні служби підприємства. Зокрема, це працівники ремонтного виробництва, управління ремонтно-монтажних робіт, цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, цеху електропостачання.

«Зараз потужності «Рівнеазоту» з виробництва одного з основних видів продукції підприємства аміачної селітри завантажені на 80%. Це – 1640 тонн аміачної селітри на добу, − говорить Михайло Заблуда, Голова Правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, −  Вже у вересні ми плануємо вийти на 100% завантаження виробництва з випуску аміачної селітри. Виробничі потужності підприємства модернізовані і готові до початку осінньої посівної кампанії». 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВИЙ ...

жовт. 23 2014

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group ...

Детальніше...

ПАМ'ЯТІ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА БОЙКА

бер. 17 2014

    14 березня  на 65-ому році пішов із життя навдивовижу  світлий душею ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ...

лист. 10 2014

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM підтримало волонтерський рух студентів-механіків Національного університету ...

Детальніше...

Обґрунтування щодо розгляду тарифів на послугу з ...

трав. 14 2021

  Основною причиною необхідності перегляду тарифу на централізоване водовідведення на 2021 ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top