шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

Нова виробнича лінія здатна виробляти 300 тис. тонн карбамідо-аміачної суміші на рік. Проект реалізований на майданчику «Рівнеазот» і дозволить задовольнити попит на КАС, що зростає.

 

20 березня 2024 року. Рівне – Київ, Україна. – OSTCHEM, який об’єднує підприємства азотного бізнесу Group DF Дмитра Фірташа, запустив новий сучасний цех з виробництва карбамідо-аміачної суміші (КАС). Проект реалізований на базі ПрАТ «Рівнеазот» та орієнтований насамперед на фермерів західних регіонів України. Потужність нового виробництва – 300 тис. тонн на рік.

У лютому-березні 2024 року було завершено промислові випробування нового виробництва та тестування якості продукції, випущено перші 100 тонн КАС, стартували відвантаження продукції фермерам для весняної посівної.

КАС – рідке добриво, суміш водних розчинів аміачної селітри та карбаміду. Перевагою КАС є можливість його використання у різні фази розвитку рослин. Істотна відмінність КАС – мінімальні непродуктивні втрати азоту після внесення до ґрунту. Вони не перевищують 10%, у той час як при внесенні гранульованих азотних добрив (карбамід, селітра) вони можуть досягати 30-40%.

Запуск виробництва КАС на «Рівнеазоті» – вже другий етап масштабної інвестиційної програми, що реалізується OSTCHEM. Програма передбачає поступове збільшення потужностей з виробництва найпопулярніших в Україні видів добрив – КАС та карбаміду. На першому етапі реалізації програми виробництво КАС потужністю 1 млн тонн було запущено на Черкаському «Азоті».

«Акціонер не чекає закінчення війни і продовжує розвивати промислові майданчики. Запуск нового виробництва КАС – наша відповідь на попит з боку аграріїв. Ми збільшуємо виробничі потужності у найбільш затребуваному сегменті добрив з динамікою зростання – понад 15% на рік. Нове виробництво повністю відповідає екологічним директивам ЄС. Більше того, ми вперше в Україні використовуємо інноваційну технологію т.зв «гомонізації», яка забезпечує однорідну структуру готового продукту. Це дозволяє суттєво збільшити термін зберігання КАС та уникнути проблем із «розшаруванням продукту». Така якість продукту затребувана досвідченими аграріями не лише в Україні, а й на ринках ЄС», – зазначає Сергій ПАВЛЮЧУК, керівник виробництва азотного бізнесу OSTCHEM.

«Ми планомірно слідуємо затвердженій Стратегії розвитку азотного бізнесу, яка передбачає розвиток виробничих потужностей з урахуванням найсучасніших рішень хімічної індустрії. Мета – зміцнення позицій OSTCHEM в Україні та Східній Європі. За рахунок більш ефективного використання виробничих потужностей та синергії різних виробництв ми й надалі робитимемо вітчизняний продукт більш доступним для аграріїв. На тлі логістичних проблем імпортерів, пов'язаних із блокадами доріг до ЄС, проекти із запуску нових виробництв добрив в Україні стають ще більш значущими та актуальними з точки зору продовольчої безпеки всієї країни», – додав Павлючук.

 

КАС є одним із найбільш перспективних сегментів на українському ринку азотних добрив. Український ринок на рік споживає близько 850 тис. тонн КАС, з яких 280 тис. тонн складає імпорт із таких країн як Польща, Литва, Болгарія, а також неєвропейський імпорт, часто сумнівного походження. За оцінками Group DF, у 2024 році темпи зростання ринку КАС відновляться на довоєнні рівні та становитимуть не менше 15% щорічно.

 

 

ПрАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших українських хімічних підприємств в Західній Україні, яке з 2011 р. входить до азотного холдингуOSTCHEMбізнесу GroupDF. З моменту придбання Дмитром Фірташем у ПрАТ «Рівнеазот» було інвестовано понад 1,3 млрд. грн

OSTCHEM азотний холдинг Group DF, який об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входить «Рівнеазот», Черкаський «Азот», а також «Сєвєродонецький «Азот» та «Стирол» (не працюють і перебувають на окупованих територіях).

Group DFконсолідує активи газової, хімічної, титанової та портової галузей, а також у сфері інфраструктури, логістики, сільського господарства та медіа. Засновник та власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Контакти прес-служби: +38 044 538 0320 ext. 608 | M +380 67 24 34 900 | E: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Сторінка Group DF у Facebook

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

БЛИЗЬКО 34,7 МЛН ГРИВЕНЬ ВИТРАТИТЬ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» НА ...

жовт. 16 2013

Будівництво установки виділення водню проходить у рамках реалізації інвестиційного плану ...

Детальніше...

«Рівнеазот» модернізує виробництво аміаку

вер. 04 2013

ПАТ «Рівнеазот», яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії GroupDF), повністю ...

Детальніше...

ПОНАД 160 ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВЗЯЛИ ...

січ. 29 2014

Понад 160 працівників ПАТ «Рівнеазот», яке входить в холдинг OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної ...

Детальніше...

«РІВНЕАЗОТ» ЗАВЕРШИВ МОДЕРНІЗАЦІЮ В ЦЕХАХ ...

серп. 18 2022

  16 серпня, 2022. Київ. Україна – ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top